Chytry spotrebitel on Facebook

Opticlean® 100 ml - čistící pěna na optiku

Opticlean® 100 ml - čistící pěna na optiku

Opticlean® je profesionální aktivní čistící pěna, která dokonale vyčistí veškerou Vaši optiku. Opticlean® vyčistí jakékoliv brýle (i s antireflexní vrstvou), zrcadla, skla, veškeré typy monitorů (LED, LCD, TFT), plazmové obrazovky, mikroskopy, dalekohledy, notebooky a mnohé další. Aktivní pěna zabraňuje i zamlžení povrchů, což nejčastěji pociťují ti z Vás, kteří nosí brýle. 

Cena:
269 Kč s DPH

Dostupnost:
není skladem
10 ks
3kusy
-50 Kč (Cena za položku 219 Kč)
-20 Kč (Cena za položku 249 Kč)

Opticlean® lze také využít k čištění zlatých a stříbrných šperků, bronzu a drahých kamenů (nelze jím čistit pouze perly či korál).

Opticlean® slouží také k dokonalému čištění a impregnaci povrchů CD, DVD. Lze jej dále použít jako přísadu do ultrazvukových přístrojů na čistění brýlí a optických přístrojů používaných v profesionální praxi.

Na povrch brýlí stačí nanést 2x týdně jemnou vrstvu přípravku a významně tím omezíte zamlžení. V extrémních teplotách lze užít také Opticlean® Winter Extreme, který zabrání zamlžování i v těch nejnižších teplotách. 

Opticlean® je vyráběn na přírodní bázi. Neobsahuje žádné alkoholy, které dlouhodobě poškozují povrchy monitorů, antireflexní vrstvu brýlí a ostatní povrchové úpravy skel a zrcadel. Co je však důležitější, díky svému složení je vhodný i pro alergiky, neboť při použití na brýlích nedráždí oči. 

Aplikace přípravku Opticlean®

  • Pro běžné použití aplikujeme na povrch pomocí jemné tkaniny a rozleštíme. Poté otřeme do sucha.
  • V případě užití pro čištění šperků a cenností vložíme do nezředěného roztoku šperk (popř. drahý kámen) na dobu 4-6 hodin. Poté šperk vyjmeme a vyleštíme.
  • Při použití jako přísady do ultrazvukového přístroje na čištění brýlí a optických přístrojů dávkujeme následovně: 5 ml roztoku do 0,3 l vody

Obsah balení: 100 ml, 0% alkoholu, bez silikonu

Země původu: Německo

Při koupi 3 ks sleva 20Kč/ks.

V reakci na Váš velký zájem: Při koupi 10 ks a více získáte slevu 50 Kč na jeden kus a dopravu zdarma!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první.