Chytry spotrebitel on Facebook

Detoxikační náplasti KINOKI

Jednoduchá a přirozená detoxikace Vašeho těla. Tento proces revitalizuje, očišťuje lidské tělo a zvyšuje imunitní systém přirozeným způsobem. To má za následek zlepšení cirkulace krve, zvýšený metabolismus, zvýšenou kvalitu spánku, uvolnění svalstva, ustupování různých zdravotních problémů a bolesti.

 

Cena:
65 Kč s DPH

Dostupnost:
není skladem

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI

VÝCHODNÍ MEDICÍNA

 

Obsah balení: 10 aktivních náplastí, 10 náplastí pro umístění na tělo

  • Kompletní specifikace: Jednoduchá a přirozená detoxikace Vašeho těla. Tento proces revitalizuje, očišťuje lidské tělo a zvyšuje imunitní systém přirozeným způsobem. To má za následek zlepšení cirkulace krve, zvýšený metabolismus, zvýšenou kvalitu spánku, uvolnění svalstva, ustupování různých zdravotních problémů a bolesti.

 

  • Detox náplasti absorbují toxické látky z těla přes pokožku, zmírňují bolesti postižených míst, podporují oběh krve, zmírňují opuchliny, otoky a podporují imunitní systém člověka. Pomocí náplastí KINOKI efektivně čistíte lymfatický systém, což může výrazně zlepšit kvalitu Vašeho spánku.

 

  • Náplasti se přilepují na noc na cca. 6 - 10 hodin na obě chodidla. Na začátek se doporučuje každodenní používání, minimálně však 2 týdny do 2 měsíců s přihlédnutím k individuálním potřebám, tj. množství toxinů obsažených v organismu, době trvání nemoci a jejího stupně pokročilosti. Náplasti se aplikují do doby zmizení nečistot a vlhka (po celonočním použití). Následně by se mělo náplasti používat 1x týdně za účelem trvalého dobrého pocitu. Náplasti Detox Kinoki můžeme rovněž bezprostředně používat na bolavá místa např. na opuchlá místa po úrazech, bolestech hlavy, pohmožděninách, bolestech zad (v takovém případě může být náplast umístěna na bolavé místo i na 24 hodin).

Návod k použití: Sáček s aktivní složkou vytáhněte z ochranné fólie, odstraňte také fólii z náplasti a umístěte sáček s aktivní složkou doprostřed samolepicí náplasti (sáček nalepte potištěnou stranou na náplast). Umístěte na chodidlo či jinou část těla. Pokud používáte náplasti na jiné části těla, vždy je potřeba současně použít náplasti i na příslušné reflexní body chodidel nohou, abyste dosáhli maximálního detoxikačního účinku. Náplasti musí být ve styku s tělem celou svojí plochou.

POZOR! Po použití náplasti vyhoďte a nikdy znovu nepoužívejte (i v případě, že po použití náplast zůstala již čistá!)

 

Upozornění:

Náplasti jsou pouze na vnější použití

Náplasti skladujte mimo dosah dětí

Sáček po otevření aplikujte ihned

Nikdy nepoužívejte poškozený nebo roztrhnutý sáček

Nepoužívejte náplasti na oči a otevřené rány

 

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také