Chytry spotrebitel on Facebook

Mast s konopím - konopné mazání

Mast s konopím - konopné mazání

Konopná mast české výroby bez konzervantů.

Vhodné pro alergiky, atopiky a osoby s citlivou pokožkou.

Cena:
191 Kč s DPH

Dostupnost:
není skladem

Konopné mazání je mírně chladivý masážní krém s 10% konopného oleje, s prokrvujícím a relaxačním účinkem. Výživná a regenerační mast pro ošetření suché a popraskané pokožky. Pravidelné používání uvolňuje svalové napětí, zabraňuje tvorbě zánětů a napomáhá zacelovat drobné praskliny vysušené pokožky vhodné pro rozpraskané ruce, změkčení zrohovatělé pokožky chodidel, ochrana exponovaných míst (lokty,kolena). 

Neobsahuje živočišné tuky, parfemaci ani barviva.

Masáž tímto přípravkem napomáhá prokrvení namáhaných partií těla a přispívá tak k úlevě od svalové únavy. Prokrvení a rozhýbání partií v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti.

Přípravek Konopné mazání lze použít jako univerzální masážní prostředek k rozhýbání, prokrvení a zrychlení regenerace pro rekonvalescenci po chirurgických zákrocích nebo po sportovních či pracovních aktivitách.

Prokrvení a rozhýbání svalů a partií v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti.

Použití: Dostatečné množství přípravku Konopné mazání naneste na příslušnou část těla a soustředěnými pohyby prstů a dlaní vmasírujte přípravek do pokožky. Aplikaci opakujte dle potřeby.

Masti neobsahují živočišné tuky, parfemaci ani barviva.

Výrobce: Palacio CZ, Kyšice, ČR 

Obsah: 120 ml

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také