Chytry spotrebitel on Facebook

Pečený čaj aloe vera se zázvorem

Pečený čaj aloe vera se zázvorem

Pečený ovocný čaj, připravený bez umělých aromat, barviv a konzervačních látek. Oblíbené balení pečeného čaje - jednoporcové, jen vyklopíte obsah skleničky (55ml) obsahujícího velké kousky ovoce, do hrnku či sklenky a zalijete 250 ml – 300 ml horké vody. Pro přípravu lahodného chlazeného nápoje lze doporučit zalít i perlivou vodou s ledem. 

Cena:
29 Kč s DPH

Dostupnost:
skladem

Aloe Vera: výtažky z aloe pravé můžou být užitečné při hojení ran a popálenin, cukrovce a zvýšené hladině krevních lipidů.

Zázvor: je bohatý na esenciální oleje, dodává příjemnou vůni. Má vysoký obsah vitamínu B6, C a minerálních látek. Působí jako lehký stimulant, může snížit bolest kloubů, pomáhá udržovat zdravé srdce.

Pečené čaje Nature NoTea jsou vyráběny s opravdovým ovocem - můžete si být jistí jeho nejvyšší kvalitou. Pečené čaje z produkce společnosti NoTea jsou vyráběné tradičními postupy bez přidání chemických přísad. Jejich chuť je zvýrazněna přidáním vybraných druhů koření.

Pečené čaje zahrnují celou řadu ovocných příchutí z českého ovoce a také několik exotických příchutí, které vás mile překvapí.

Jsou skvělé v podobě horkého čaje s kousky ovoce na zahřátí v době zimy a naprosto osvěžující v době léta. Díky tomu, že jsou přirozeně bezkofeinové a neobsahují ani tein, můžete si je užít kdykoliv a v kteroukoliv denní dobu i společně s vašimi dětmi.


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první.